بلاکچین در قالب سرویس BaaS

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
baas

با توجه به اینکه تکنولوژی بلاکچین در اوایل مسیر پیشرفت خود به سر می‌برد، استفاده از این تکنولوژی با پیچیدگی‌ها و چالش‌های فنی زیادی روبرو است؛ از جمله می توان به کمبود نیروی متخصص و نبود الگوها و ابزارهای مشخص برای پیاده‌سازی یک پروژه و … اشاره کرد. به همین دلیل شرکت‌ها برای شروع و پیاده‌سازی یک پروژه مبتنی بر بلاکچین کنسریومی به زمان زیادی برای فراهم‌آوردن این ملزومات نیاز دارد و این موضوع اصطکاک زیادی را برای شرکت‌ها ایجاد می‌کند. برای همین نیاز به محصولاتی که استفاده از بلاکچین را برای کاربردهای مختلف آسان کند، وجود دارد. این دسته از محصولات به «بلاکچین در قالب سرویس» مشهور هستند.
محصول بلاکچین در قالب سرویس (بس) شرکت رستاک میدیا سپهر برای تسهیل توسعه محصولات بلاکچینی و رفع چالش‌های اشاره‌شده، ارائه شده است. این محصول از پلتفرم‌های هایپرلجر فبریک و کوروم که دو پلتفرم رایج شبکه های بلاکچین خصوصی هستند، پشتیبانی می‌کند. با استفاده از محصول بس می توانید شبکه ی بلاکچینی خود را در بسترهای هایپرلجر فبریک و کوروم به راحتی و با چند کلیک راه اندازی کنید و به جای صرف انرژی در پیاده سازی بخش فنی شبکه بلاچین، تمرکز خود را بر روی کسب و کار خود معطوف کنید.
در ادامه کلیپی از کار با دمو محصول ارائه شده است. همچنین با تکمیل فرم انتهای صفحه می‌توانید از نسخه‌ی دموی محصول ما استفاده کنید.